iTechArt logo
EN UA
Grove / Ecommerce | Eco-friendly

Grove Collaborative

Grove Collaborative — великий американський онлайн-рітейлер екологічно безпечної косметики, гігієнічних засобів і товарів для дому.

grove-03.png

Про проєкт

Компанія орієнтується на сучасну молодь, так зване «покоління двотисячних», якому більше подобається «розумна доставка», а не регулярне відвідування продуктових магазинів, й екологічно безпечні продукти з упаковкою, яка може біорозкладатися, замість розрекламованих марок.

Менш ніж за 5 років Grove Collaborative пройшла шлях від невеликого «магазинчика на розі» до інтернет-супермаркету з власними торговими марками, 1000 співробітників у різних штатах і колосальним прибутком. Нещодавно компанія з екологічною філософією залучила інвестиції на загальну суму 125 мільйонів доларів і пообіцяла до 2025 року повністю припинити продаж товарів, що містять пластик. ItechArt супроводжував Grove Collaborative протягом усього шляху від невеличкої компанії до компанії з мільярдною капіталізацією, і зараз допомагає масштабувати і трансформувати різні функції.

Завдання

Однією з фішок Grove Collaborative, для технічного втілення якої компанія шукала вендора, було замовлення за підпискою. Передбачалося, що клієнти оформлятимуть щомісячну підписку на ті товари, якими користуються постійно.

Рішення повинне було витримувати високий трафік, забезпечувати безперебійну роботу підключених сторонніх сервісів, наприклад, платіжних систем, поштових служб і ПЗ для клієнтської підтримки. І бути максимально зручним та інтуїтивно зрозумілим.

grove-04.png
grove-05.png

Рішення та результати

Команда iTechArt розробила для клієнта зручний застосунок з усім необхідним функціоналом. Рішення дає змогу значно полегшити процес покупок:

  • Покупці можуть буквально в один клік змінити дату доставки.
  • Повідомлення електронною поштою нагадують користувачам деталі їхнього замовлення і дають змогу змінити його, якщо потрібно.
  • Система дає покупцю рекомендації схожих товарів на основі попередніх замовлень.
  • Користувачі можуть внести товар, якого немає на складі, у список очікування.
  • Можна оформити попереднє замовлення нових позицій, яких ще немає на складі.
  • Застосунок надсилає покупцям повідомлення про ексклюзивні заходи та знижки Grove Collaborative.

У платформу були вдало інтегровані сторонні системи, і високий трафік не ставить під загрозу їх роботу.

З моменту запуску застосунка ми випустили вже понад 20 релізів з оновленнями. Покупці Grove Collaboration залишили застосунку понад 10 000 5-зіркових відгуків.

Відкриті вакансії

Хочеш працювати над подібними крутими проєктами?
Приєднуйся до команди!

Готовий працювати з нами?
Ознайомся з нашими вакансіями.

big-arrow