iTechArt logo
EN UA
DealCloud / Workflow Automation| FinTech

DealCloud

DealCloud — американська фінтех-компанія, яка пропонує великим підприємствам, інвестиційним фірмам і банкам ПЗ для управління операціями, витратами й фінансовою звітністю.

dealcloud-03.png

Про проєкт

У портфоліо компанії понад 700 великих клієнтів. Журнал CIO Review назвав DealCloud найперспективнішим постачальником технологій для ринків капіталу.

Завдання

Основна конкурентна перевага DealCloud — високий рівень сервісу й адаптивність системи управління відносинами з клієнтами (CRM). Неважливо, скільки філій у клієнта або який розмір його статутного капіталу: DealCloud зобов’язується кастомізувати платформу під потреби замовника так, щоб він міг відстежувати всю необхідну інформацію про статус угод і фінансовий стан компанії в одному місці.

У 2016 році адаптивність платформи, яку так високо цінували клієнти, опинилася під загрозою: інфраструктура на основі SharePoint не була гнучкою і швидко застарівала. DealCloud звернувся до iTechArt, щоб впровадити веб- і мобільні застосунки для CRM, які допомагали би користувачам швидко укладати угоди та зв’язуватися з будь-якими сторонніми постачальниками даних.

dealcloud-04.png

Рішення та результати

На стороні клієнта було всього три інженери, тому ми надали DealCloud команду топових фахівців з веброзробки, DevOps і QA, які стали головною рушійною силою проєкту. Незабаром до пулу завдань по CRM додалося ще одне: придбавши Intapp, DealCloud доручив нашій команді розробити унікальне рішення під назвою OnePlace. Ця платформа допомагає організувати роботу всередині системи партнерських організацій. Пандемія практично не вплинула на роботу компанії: у 2020 році наша проєктна команда продовжила розширюватися і виросла вдвічі, випустивши для DealCloud низку абсолютно нових модулів на базі штучного інтелекту та хмарних технологій.

Оновлений функціонал і масштабованість платформи дали DealCloud змогу подвоїти список клієнтів. Сьогодні компанія підтримує понад 25 000 основних інвесторів, консультантів зі злиття та поглинання й інших фахівців з питань транзакцій. Низка важливих інтеграцій, виконаних iTechArt, дала клієнтам DealCloud змогу отримати доступ до найбільшого у світі сховища фінансових даних, а також укладати більше угод за аналогічний період часу.

Відкриті вакансії

Хочеш працювати над подібними крутими проєктами?
Приєднуйся до команди!

Готовий працювати з нами?
Ознайомся з нашими вакансіями.

big-arrow