iTechArt logo
EN UA
ClassPass / Welness | Fitness

ClassPass

Перший «єдиноріг» десятиліття. Стартап з фондом понад 1 мільярд доларів. Зустрічайте: ClassPass!

classpass-03.png

Про проєкт

Понад 2500 міст, об’єднаних єдиною мережею фітнес-клубів, понад 5 мільйонів доступних для бронювання тренувань: Мета ClassPass — зробити активний спосіб життя в мегаполісі доступним, спростивши процедуру бронювання до мінімуму.

Не важливо, що тебе цікавить: стретчинг, йога, кардіо, бокс або латинські танці — на ClassPass знайдеться все! З кожним днем кількість прихильників платформи зростає, як і кількість спортивних партнерів.

«Ми хочемо допомогти якомога більшій кількості людей зробити це нове десятиліття кращим», — Паял Кадакія, засновниця ClassPass

Завдання

Обсяг завдань ClassPass, спрямованих на розвиток продукту, значно перевищував можливості компанії. ClassPass потребував крутих розробників, тому вони звернулися до нас. Разом ми мали прокачати платформу, зробивши її ще досконалішою та зручнішою у використанні.

classpass-04.png
classpass-05.png

Рішення та результати

Ми зібрали команду першокласних фахівців у галузі розробки веб- і мобільних застосунків для оновлення сайту та створення мобільних застосунків. Але це ще не все. Наша дрімтім створила CI/CD пайплайн для внутрішніх сервісів, який, у поєднанні з найкращими практиками DevOps, забезпечив безперебійну роботу вебзастосунків.

Відкриті вакансії

Хочеш працювати над подібними крутими проєктами?
Приєднуйся до команди!

Готовий працювати з нами?
Ознайомся з нашими вакансіями.

big-arrow