iTechArt logo
EN UA
Bevi / Food and Beverage

Bevi

Bevi виробляє диспенсери для води, які не тільки очищають її від шкідливих домішок, а й дають змогу додавати аромати цитрусових, яблук або ягід.

bevi-03.png

Про проєкт

Місія компанії — зменшити кількість одноразової пластикової упаковки й негативний вплив людини на екологію. Із 2014 року клієнти Bevi утрималися від використання 200 мільйонів пляшок і банок!

Завдання

Bevi — це досягнення американської компанії Techstars, команда якої з 2006 року допомагає підприємцям розвивати свій бізнес. Techstars об’єднує стартапи й інвесторів, маленькі компанії та великі корпорації по всьому світу, стираючи межі між різними людьми та рухаючись до стійкого й інклюзивного суспільства.

Команда Bevi потребувала партнера для створення апаратного програмного забезпечення, яке полегшило б використання їхнього продукту — диспенсерів для води. І iTechArt запропонував оптимальне рішення для їхнього завдання.

bevi-04.png

Рішення та результати

Наша команда з нуля створила програму на базі Android, яка повністю відповідала запитам клієнта. Максимально проста для користувача, вона вбудовується в апарати Bevi й допомагає обирати бажані напої: газовану або негазовану воду, певний смак тощо.

Потім уже інша команда розробників iTechArt за запитом клієнта приступила до розробки статичної вебверсії їхньої апаратної програми. Вона була потрібна команді з продажів і маркетингу Bevi, щоб демонструвати можливості своєї продукції. Для програми виставили такі вимоги:

  • Адаптивна й така, що може швидко реагувати на дії користувачів, тобто, ідеально адаптується під будь-які сучасні пристрої
  • Ідеальна до пікселя, тобто повністю ідентична прототипу диспенсера й апаратної програми
  • Доступна за посиланням

І ми успішно впоралися з усіма завданнями!

Висока функціональність і підвищена продуктивність системи дозволили Bevi з легкістю вивести свою продукцію на ринок і заявити про себе як про конкурентоспроможного виробника. Клієнт активно використовує і апаратну програму, і вебзастосунок у своїй щоденній роботі.

Відкриті вакансії

Хочеш працювати над подібними крутими проєктами?
Приєднуйся до команди!

Готовий працювати з нами?
Ознайомся з нашими вакансіями!

big-arrow